Psycholog Częstochowa Częstochowa Psycholog

Psycholog Częstochowa – Adam Konrad Lewanowicz

Mój Częstochowski gabinet psychologiczny jest do Państwa dyspozycji dwa razy w tygodniu. W Poniedziałki w godzinach popołudniowych oraz w piątki do południa. Gabinet mieści się w samym centrum Częstochowy co ułatwi nasze spotkania zarówno osobą z własnym samochodem jak i tym którzy korzystają z komunikacji miejskiej.

Nie jest to typowa przychodnia, staram się by atmosfera naszych spotkań była bardziej domowa niż przypominającą tą w szpitalnych murach. Każdy pacjent jest u mnie traktowany indywidualnie. Nasza współpraca opiera się na zaufaniu a treść naszych spotkań jest poufna, nikt nie dowie się o czym rozmawialiśmy bez zgody pacjenta.

Nasze sesje psychologiczne trwają ok. 50 minut wyjątkiem są pierwsze spotkania, którem mogą potrwać dłużej, ze względu na to, że zbieram wywiad psychologiczny, który jest niezbędny w dalszej diagnozie i dążeniu do efektywnego rozwiązania Waszych problemów.

Moja pomoc psychologiczna opiera się na szkole Poznawczo-Behawioralnej , ale nie ograniczam się do niej. Każdy z nas jest troszkę inny więc i terapia jest tworzona indywidualnie.

Kiedy warto skorzystać z mojej pomocy ?

Służę pomocą wszystkim ludziom, którzy przeżywają chwilę słabości, w których życiu stało się coś czego się nie spodziewali i nie radzą sobie z tym.  Pomagam w problemach w związku , w rozstaniu, w zdradzie. Motywuje do działania , nie tylko do pracy, ale i codziennym życiu. Wspomagam rodziców i dzieci w okresie dorastania. Pomagam przezwyciężyć depresję…

 

W celu umówienia się na wizytę zapraszam do zakładki kontakt.

z poważaniem,

Adam Konrad Lewanowicz 

Magister psychologii

Adam Konrad Lewanowicz – ZnanyLekarz.pl


Psycholog Częstochowa

warto przeczytać :

Pierwsza wizyta u psychologa