Psycholog Miasteczko Wilanów

Już niebawem powstanie nowy gabinet psychologiczny w Miasteczku Wilanów.Psycholog Wialnów

Po długich negocjacjach udało się ! Psycholog Miasteczko Wilanów !

Już z końcem tego roku, na Warszawskim Wilanowie a dokładniej w Miasteczku Wilanów powstanie mój nowy gabinet psychologiczny. Nie będzie to „zimna” przychodnia / poradnia  o charakterze szpitalnym.

Gabinet będzie bardzo kameralny i przytulny z wręcz domową atmosferą, by moi pacjenci przychodzący na terapię psychologiczną czuli się jak najlepiej i jak najbardziej komfortowo.

Gabinet będzie usytuowany przy ulicy Adama Branickiego, blisko przystanku szybkich tramwajów miejskich i przystanków autobusowych.

Na chwilę obecną nie będę zdradzał dokładnej lokalizacji gabinetu gdyż jest w trakcie budowy, ale gdy tylko zostanie ukończona natychmiast się o tym dowiecie.

Wielu z pacjentów pyta się mnie co jeżeli potrzebują wsparcia na już i nie mogą czekać do końca roku. odpowiedź jest bardzo prosta, dojeżdżam do moich pacjentów w  Wilanowie do domu, co na tą chwilę rozwiązuje problem z psychoterapią. Przyjmuję również w kilku innych miejscach Warszawy , ale miejsce wizyty psychologicznej ustalimy przy rejestracji 🙂

Proszę o chwilę cierpliwości ! Już niebawem będę bliżej Was !

Z poważaniem,

mgr Adam Konrad Lewanowicz

Psycholog, psychoonkolog, terapeuta, trener