Psychoterapia Warszawa Warszawa Psychoterapia

Psychoterapia Warszawa .

W obecnych czasach co raz więcej ludzi, decyduje się na pomoc psychoterapeuty. Po studiach magisterskich na Uniwersytecie SWPS i wielu szkoleniach, warsztatach psychologicznych itd. stwierdziłem, że najbliższa jest mi terapia Poznawczo-Behawioralna, natomiast nie ograniczam się do niej, czerpię z wielu innych szkół, bo w końcu z każdy z nas jest inny, jest wyjątkowy i nie ma jednego klucza do każdego z nas. Psychoterapię dostosowuje również do wieku, na przykład dzieci potrzebują troszkę innych metod niż nastolatkowie i dorośli. Psychoterapia Poznawczo- Behawioralna jest bardzo wszechstronna i skuteczna a przede wszystkim należy do szybkich terapii. Może nie najszybszych ale szybkich a zarazem skutecznych 🙂

Każdą psychoterapię zaczynam od kompleksowego wywiadu z pacjentem i jeżeli zaistnieje taka potrzeba z jego rodziną.  Opracowujemy wspólnie z pacjentem plan działania i cele do których dążymy. Wielu z moich pacjentów, było już wcześniej u psychologów niestety bez większych efektów. Dużo rozmawiali mało robili. U mnie w psychoterapii jest troszkę inaczej , są różnego rodzaju zadania, prace domowe dla uzyskania jak najszybszych efektów terapeutycznych.

Przyjmuje na terenie Warszawy. Na wizyty w moim Warszawskim gabinecie psychologicznym nie czeka się długo a same spotkania są regularne. Regularność wizyt psychologicznych jest kluczowa w uzyskaniu pożądanych efektów psychoterapii.

Staram się by wizyty terapeutyczne były jak najbardziej efektowne a sam efekt był długotrwały, by atmosfera była przyjazna dla pacjenta.

W razie jakichkolwiek pytań jestem dla was dostępny pod telefonem 570-598-598 od 9 do 18 siedem dni w tygodniu

Zapraszam do współpracy

magister psychologii,

Adam Konrad Lewanowicz

 

 

Psychoterapia Warszawa